Укр
Додайте товари до списку бажань
0
Додайте товари до кошика

Відгуки про магазин

5.0
7 відгуків
Сортування:
Добридень!
Хотіла написати вам одразу, як отримала посилочку, але в малого ріжуться зуби, тому ми трішки випали з реальності 🤪🤪🤪
Дуже-дуже-дуже дякую вам за цю неймовірну красу ❤️
Не посилка, а справжнісінький сюрприз 😍
Усе так естетично оформлено, ніби це мені подарунок, а не посуд для малого
Я просто в захваті 🥰🥰🥰
Ще раз дякую вам 🙏
Відповісти
Отримали замовлення, ми у захваті🤩
Дуже вам дякуємо❤️
Обовʼязково повернемось до вас знову!
Відповісти
Отримала посилочку
Я просто в захваті від цієї краси🥰🌸 і звичайно таке неймовірне оформлення посилочки😍
Все дуже дуже гарне🔥🔥
Дякую Вам😘
Відповісти
Величезне дякую Вам за товар, все гарне. Добре, що підказали перегялнути Ваш інстаграм. І окрема подяка за спілкування, дуже легко і комфортно було робити у Вас замовлення, мені з моїми муками вибору це найцінніше. Прям дуже приємно було обирати і відчувається, що вкладаєте душу у найменші дрібниці. Пакування як на подарунок, ще й роздруківки- бонуси. А ще у вас найширший і найкращий асортимент з усіх подібних магазинів, що я бачила.
Єдиний мінус, що хочеться скупити все й одразу)))
Відповісти
Учора отримала своє замовлення. Все супер, посуд гарний, без запаху та зручний. Особливо дякую за подарункове пакування.
Відповісти
Дуже приємно мати справу з таким магазином! Посилочка прийшла дуже швидко, на наступний день, все охайно та красиво запаковано в коробочку.Обов’язково замовлятиму ще і рекомендуватиму знайомим!
Відповісти
Чудовий магазинчик! Кілька років тому купувала в них в інстаграмі, тепер стало ще зручніше на сайті
Відповісти
Вгору